KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9388005
nr 938 8005
Oidentifierad konstnär, 1700-tal, Landskap med drickande kreatur, 76 x 62
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:03:03
26/1 18:58:03
- Klassiska
26 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska